Szybka i solidna opieka informatyczna dla Twojej placówki medycznej i nie tylko!

KONTAKT

Nowa Ruda - Dodane przez INLIS -Pełna obsługa teleinformatyczna firm (firma) -

Szybka i solidna opieka informatyczna dla Twojej placówki medycznej i nie tylko!

Pełna treść ogłoszenia Szybka i solidna opieka informatyczna dla Twojej placówki medycznej i nie tylko!

Zapanowanie nad całą placówką medyczną jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie kiedy pojawiają się problemy techniczne związane ze sprzętem komputerowym czy oprogramowaniem.

Placówki medyczne muszą bardzo często ciąć koszty, dlatego też zatrudnianie informatyka na etat stanowi dodatkowy koszt. Dzięki nam mogą Państwo ograniczyć takie wydatki.

W ramach umowy oferujemy nadzór nad systemami komputerowymi oraz opieki nad sprzętem i oprogramowaniem. Korzyści z umowy są niezastąpione:
- oszczędność zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem działu informatycznego,
- pomoc szybki czas reakcji,
- fachowość nasza wiedza opiera się na doświadczeniu w pracy z placówkami medycznymi,
- pewność jaką daje świadomość dostępu do stałej pomocy,
- doradztwo doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla problemu.

Outsourcing IT
Outsourcing IT jest to powierzenie zarządzania systemem informatycznym w ręce specjalistów, którzy są odpowiedzialni za zarządzanie systemem komputerowym. Dzięki temu zarówno pracownicy jak i kadra zarządzająca jest odciążona od dodatkowych obowiązków. Wewnętrzne działy informatyki nie zawsze są odpowiednim rozwiązaniem angażują dodatkowych pracowników co niejednokrotnie stanowi dla firmy dodatkowe obciążenie organizacyjne i finansowe. Co więcej, przeprowadzane audyty bardzo często wskazują na niepoprawne wykorzystywanie technologii informatycznych w firmie. Dlatego też outsourcing IT zapobiega powyższym problemom i co najważniejsze obniża koszty związane z utrzymaniem własnego działu IT.

W dziedzinie outsourcingu IT, firma INLIS oferuje takie usługi jak:
- Archiwizacja, zabezpieczanie i ochrona danych
- Bieżąca administracja infrastrukturą informatyczną w firmie
- Audyt sprzętu i oprogramowania
- Opracowywanie projektów i wdrożeń wszelkich rozwiązań IT
- Pomoc w wyborze, modernizacji i implementacji oprogramowania i sprzętu
- Obsługa teleinformatyczna

Wybierając skuteczne rozwiązania techniczne potrafimy obniżyć koszty obsługi informatycznej naszych klientów nawet o 40%, i dodatkowo zwiększyć efektywność organizacyjną placówki.

Helpdesk
Helpdesk stanowi instytucję stałego wsparcia informatycznego. Firma Inlis oferuje system obsługi zgłoszeń, który umożliwia zgłaszanie problemów dowolnym sposobem: przez telefon, mail lub internet. Szybkie działanie zapewnia rejestrację i śledzenie realizacji poszczególnych zleceń oraz udostępnia odpowiednie raporty dla celów zarządzania i rozliczeń. Sprawna organizacja, szybki czas reakcji sprawia, że nasi Klienci korzystają z wydajnej i ekonomicznej obsługi. Przy użyciu narzędzia Helpdesk nasza firma oferuje wsparcie w zakresie sprzętu i oprogramowania, obsługę sieci LAN/WAN jak i bezpieczeństwa sieciowego. Niektóre problemy i awarie rozwiązywane są zdalnie co przyśpiesza rozwiązanie zadań (zdalna obsługa serwerów, stacji roboczych i urządzeń sieciowych, konsultacje telefoniczne), bądź przekazywane są serwisantom, którzy rozwiązują problem na miejscu u Klienta.

Systemy bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo danych w placówkach medycznych jest kluczową kwestią systemu informatycznego. Aby to osiągnąć stosujemy konkretne rozwiązania, takie jak zapory ogniowe, antywirusy czy systemy tworzenia kopii zapasowych jak i procedury dotyczące opracowywania dokumentacji czy ochrony danych. Ochrona systemu informatycznego jest priorytetowym zadaniem w celu zapewnienia ciągłości biznesowej i sprawności sieci IT:
- Firewall - ochrona sieci wewnętrznej przed zagrożeniami z Internetu, kontrola antywirusowa itp.
- VPN WAN - łączenie sieci lokalnych położonych w odległych geograficznie miejscach w jedną sieć firmową, dostęp do zasobów lokalnych dla osób podróżujących
- Backup danych - tworzenie i ochrona kopii zapasowych danych, zasobów firmowych
- Zasilanie awaryjne - specjalnie zaprojektowana i wykonana infrastruktura zasilania wspierająca w sytuacjach awaryjnych.

Jesteśmy konkretni w działaniu, rzetelni oraz gotowi do służenia pomocą. Wystarczy się z nami skontaktować.

Mapa Nowa RudaProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szybka i solidna opieka informatyczna dla Twojej placówki medycznej i nie tylko!


Polecane, ciekawe strony z Nowej Rudy. Prowadzisz serwis o Nowej Rudzie lub zwiazany z Nowa Ruda - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Nowa Ruda !Zobacz stronę Portal informacyjny Nowej Rudy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nowaruda City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Nowej Rudy: Kłodzko ogłoszenia - Wałbrzych darmowe ogłoszenia - Świdnica ogłoszenia bezpłatne - Jawor ogłoszenia - Wrocław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nowaruda City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj